Засідання Координаційної ради

Дата: 11.01.2022 16:22

11 січня відбулося засідання Координаційної ради з питань сімейної та гендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству, за ознакою статі, протидії торгівлі людьми. Координаційну ради створено рішенням виконавчого комітету від 20 вересня № 228.

До неї увійшли представники відділів комунальних установ, організацій та структурних підрозділів Вільнянської міської ради. На засіданні ради розглядалися питання  щодо алгоритму міжвідомчої взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі. Всі члени ради ознайомилися з Положенням та складом Координаційної ради та внесли пропозиції щодо вдосконалення роботи у сфері запобігання насильству.

Вікторія Верещага (Відділ організаційної та кадрової роботи

виконавчого комітету Вільнянської міської ради)