Засідання виконавчого комітету

Дата: 13.01.2022 14:12

13 січня  відбулося чергове засідання виконавчого комітету Вільнянської міської ради, на порядок денний якого було винесено 23 питання.  У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади. Засідання пройшло під головуванням міського голови Наталі Мусієнко, за участю секретаря міської ради Світлани Шраменко, старост населених пунктів громади та керівників окремих структурних підрозділів.

З основних питань членами виконавчого комітету Вільнянської міської ради було розглянуто звіт дільничного офіцера поліції сектору превенції відділення поліції № 2 Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області Карпова В.В. про результати діяльності на території Вільнянської міської територіальної громади за 2021 рік.

Так у звітному періоді на території міста було скоєно 3286 адмінстративних правопорушень (по району 6438), основні з яких - порушення правил дорожнього руху України (1956), з них  22 - за фактами керування транспортними засобами у стані сп?яніння та порушення правил карантину - 834. Протоколи складалися за наступними статтями:

44 КУпАП «Незаконне зберігання наркотичних засобів» - 38;

44-3 КУпАП «Порушення правил карантину»: ч. 1 – 69; ч. 2 – 765;

51 КУпАП «Дрібна крадіжка» - 8;

152 КУпАП «Порушення правил благоустрою населених пунктів» - 18;

156 КУпАП та 164 КУпАП - 18;

160 КУпАП «Торгівля з рук у невстановлених місцях» - 41;

173 КУпАП «Дрібне хуліганство» - 42;

173-2 КУпАП «Скоєння домашнього насильства» - 151;

175-1 КУпАП «Куріння в заборонених місцях» - 69;

176 КУпАП «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення» - 7;

178 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді» - 312;

182 КУпАП «Порушення тиші» - 34;

183 КУпАП «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» - 39;

184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» - 38;

187 КУпАП «Порушення правил адміністративного нагляду» - 115.

За допомогою превентивних заходів вдається утримувати під контролем обстановку у місті та не допускати зростання злочинності. Значну роль в цьому відіграє встановлення комплексу відеоспостереження, а саме перенесення його у минулому році до чергової частини відділення поліції. Як приклад, можна зазначити, що у порівнянні з минулим роком у громадських місцях скоєно втричі менше кримінальних правопорушень.

Також членами виконавчого комітету було розглянуто звіт про виконання бюджету Вільнянської міської територіальної громади за 2021 рік, який виконаний у повному обсязі, так як видатки становлять 174 541, 2 тис. грн., а надходження - 177 273, 8 тис. грн.

На засіданні виконавчого комітету розглянуто важливі питання про затвердження вартості проєктної документації об’єкта «Капітальний ремонт ділянки водопроводів по вул. Сонячна, вул. Маяковського, вул. Першотравневій, пров. Чехова у м. Вільнянськ Запорізької області".

Членами виконкому було розглянуто питання захисту прав дітей, попередньо опрацьовані комісією Вільнянської міської ради з питань захисту прав дитини. Засідання пройшло у діловому та конструктивному руслі.

Вікторія Верещага

(Відділ організаційної та кадрової роботи

виконавчого комітету Вільнянської міської ради)