Запорізький район: здійснюються комплексні навчання медичного персоналу щодо дій у випадку спрацювання систем протипожежного захисту у закладах охорони здоров'я

Дата: 13.01.2022 12:00

Для запобігання загибелі та травмування людей на пожежах,  співробітники Запорізького  районного управління, 18-ДПРЧ 4-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Запорізькій області  спільно з адміністрацією  та медпрацівниками КНП «Вільнянська багатопрофільна лікарня»  Вільнянської міської ради ,   КНП « Вільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільнянської міської ради та обслуговуючої організації ПП «Вектор Безпека» провели практичне навчання у разі спрацювання системи автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення в КНП «Вільнянська багатопрофільна лікарня»  з відпрацюванням всього алгоритму спільних дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Представниками ПП «Вектор Безпека»  у присутності всіх зацікавлених осіб було  наголошено на основних аспектах роботи та спрацювань систем протипожежного захисту, порядок дій відповідальних осіб лікувального закладу.  Під час навчань приділялася увага і стану електрогосподарства та можливості термінового підключення генераторів ДСНС до електромережі лікарні, особливо до реанімаційних відділень та відділень, де знаходяться хворі на COVID-19 пацієнти, які підключені до апаратів штучної вентиляції легень.

Також, рятувальники провели додаткові  інструктажі  з персоналом щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій у разі виникнення пожежі та спрацювань систем протипожежного захисту. В ході тренувань всі системи протипожежного захисту( автоматична пожежна сигналізація та система оповіщення) в КНП «Вільнянська багатопрофільна лікарня»  Вільнянської міської ради спрацювали за призначенням  без зауважень.