Світла пам'ять Герою!

Дата: 17.01.2022 09:36

Саме сьогодні, 17 січня 2015 року, під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО, обірвалося життя  нашого  земляка Фурдика Дмитра Миколайовича. Він служив навідником у складі 93 окремої механізованої бригади.

01 жовтня 2014 року Дмитро був призваний по мобілізації Дніпропетровським військовим комісаріатом до Національної Гвардії України та проходив військову службу у 93-ій окремій механізованій бригаді (6 рота). Дмитро Фурдик загинув під час бою за Донецький аеропорт від кулі снайпера.

Пам'ятаймо!  Вічна пам'ять Герою!

Указом Президента України від 23.05.2015 №282/2015 за особливу мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Світла пам’ять про справжнього патріота України назавжди лишиться в наших серцях. Просимо рідних прийняти слова найщирішого співчуття у цей скорботний час. Сумуємо разом з вами.