Робочий візит голови Запорізької районної державної адміністрації Олега Буряка до Вільнянської міської територіальної громади

Дата: 17.01.2022 17:48

Сьогодні, 17 січня відбулась робоча поїздка голови Запорізької районної державної адміністрації Олега Буряка до Вільнянської міської територіальної громади. Разом з міським головою Наталею Мусієнко, Олег Миколайович оглянув відділення КНП "Вільнянська багатопрофільна лікарня " Вільнянської міської ради: терапевтичне, хірургічне та відділення для ковідних пацієнтів.

Олег Буряк разом з головним лікарем Олегом Іващенко обговорили шляхи вирішення обладнання приміщень лікувального закладу системами протипожежного захисту.

Також голова Запорізької РДА та міський голова відвідали мітинг, присвячений роковинам загибелі кіборга Дмитра Фурдика біля загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 (директор Ірина Шпунер)  та поклали квіти біля меморіальної дошки та на могилі героя.

Олег Миколайович ознайомився і з роботою ЦНАПу у громаді, наданням ними адміністративних послуг населенню, кабінетами та їх оснащенням.

Наприкінці робочого візиту завітав до громадської організації “Вільнянська районна спілка воїнів АТО (ООС)”, де поспілкувався з головою спілки Сергієм Сіненко, членом громадської ініціативної групи “ЛЕВ” Костянтином Білобородовим та членом громадської організації “Вільнянська районна спілка воїнів АТО (ООС)” Віктором Кравченко. Обговорили насущні питання, а саме будівництво Меморіалу воїнам, які брали участь у війні на Сході України, віддали свої життя за свободу рідної землі, або й продовжують тримати оборону.

Після цього, Олег Буряк, голова Запорізької районної державної адміністрації відправився з робочим візитом до Михайлівської сільської об’єднаної територіальної громади.

Вікторія Верещага (Відділ організаційної та кадрової роботи

виконавчого комітету Вільнянської міської ради)