Вільнянська міська громада
Запорізька область, Запорізький район

Засідання виконавчого комітету 13 січня 2022 року

Дата: 24.01.2022 09:29
Кількість переглядів: 609

Порядок денний

Протокол засідання виконавчого комітету

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Вільнянської міської ради на 2022 рік

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Вільнянської міської ради на І квартал 2022 року

Про звіт дільничного офіцера поліції сектору превенції відділення поліції № 2 Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області Карпова В.В. про результати діяльності на території Вільнянської міської територіальної громади за 2021 рік

Інформація про виконання бюджету Вільнянської міської територіальної громади за 2021 рік

Про виконання Закону України « Про звернення громадян » у виконавчому комітеті міської ради у 2021 році

Про стан організації контрольної діяльності га виконавської дисципліни у виконавчому комітеті міської ради у 2021 році

Про стан виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» у виконавчому комітеті міської ради у 2022 році

Про внесення змін до Інструкції з діловодства у Вільнянській міській раді та її виконавчому комітеті, затвердженої рішенням виконавчого комітету від 22.12.2020 № 192

Про стан квартирного обліку та затвердження підсумків проведення перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному та соціальному квартирному обліку у виконавчому комітеті Вільнянської міської ради

Про затвердження вартості проектної документації об’єкта «Капітальний ремонт ділянки водопроводу по вул. Сонячній ( від пров. Заводського до вул. Кошового) у м. Вільнянськ Запорізької області»

Про затвердження вартості проектної документації об’єкта «Капітальний ремонт водопроводу по пров. Чехова у м. Вільїіянськ Запорізької області»

Про затвердження вартості проектної документації об’єкта «Капітальний ремонт водопроводу по вул. ГІершотравневій у м. Вільнянеьк Запорізької області»

Г ро затвердження вартості проектної документації об’єкта «Капітальний ремонт водопроводу по вул. Маяковського у м. Вільнянськ Запорізької області»

Про розгляд проекту рішення міської ради"Про звіт щодо виконання "Програми надання фінансової підтримки соціально незахищеним верствам населення м.Вільнянська для оснащення вузлами комерційного обліку води на 2021 рік", затвердженої рішенням Вільнянської міської ради від 24Л2.2020 № 51 ( зі змінами)"

Про розгляд проекту рішення міської ради "Про затвердження "Програми надання фінансової підтримки соціально незахищеним верствам населення м.Вільнянська для оснащення вузлами комерційного обліку води на межі майнової належності у гочці приєднання до зовнішніх інженерних мереж на 2022 рік"

Бро розгляд проекту рішення міської ради "Про затвердження "Порядку надання фінансової підтримки соціально незахищеним верствам населення для оснащення вуїлами комерційного обліку води на межі майнової належності у точці приєднання до зовнішніх інженерних мереж на 2022 рік "

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Шибанову Ростиславу Васильовичу, 03.06.2008 року народження

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Шибанову Данилу Васильовичу, 03.06.2008 року народження

Про вибуття Бєліка Миколи Юрійовича, 01.03.2003 року народження, з дитячого будинку сімейного типу Моісєєнка О.О. та Моісеєнко І.І.

Про звільнення Шибанової Л.В. від здійснення повноважень опікуна над малолітніми Шибановим Р.В. та Шибановим Д.В.

Про призначення Шибанової Т.С. опікуном над малолітніми Шибановим Р.В. та Шибановим Д.В.

Про надання дозволу на торгівлю квасом на території м.Вільнянська ФОП Непайда О.О.

Про надання дозволу на влаштування проїзду до земельної ділянки по вул.Південній у м.Вільнянська гр.Кондюрову C.IL


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь