29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ!

Дата: 29.01.2022 08:10

Шановні вогнеборці! Працівники, ветерани та пенсіонери пожежної охорони громади! Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти. У цей святковий день бажаю всім, хто присвятив своє життя професії пожежника, міцного здоров'я та життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу. Дякуємо вам за самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку. Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам здоров’ям, щастям та добром.

З повагою, міський голова

Наталя Мусієнко