Засідання оргкомітету з приводу святкування 15 лютого 33-ї річниці виведення військ з Афганістану

Дата: 02.02.2022 14:15

2 лютого відбулося засідання оргкомітету та керівників громади з нагоди святкування 33-ї річниці виведення військ з Афганістану. На зібранні міський голова Наталя Мусієнко, директор КУ “Вільнянський центр культури та дозвілля” Вільнянської міської ради” Ніна Кагадєй обговорили разом з головою ГО “Вільнянська організація ветеранів війни, бойових дій, АТО (ООС) і ветеранів військової служби” Миколою Ситніком план заходів з підготовки та відзначення у громаді 15 лютого виведення військ з Афганістану та зупинилися на  конкретних діях щодо реалізації плану заходів, організаційних питань.

До 33-ї річниці виведення військ з Афганістану планується проведення мітингу біля Меморіалу Слави, концерту у Вільнянському центрі культури та дозвілля.

Головний спеціаліст внутрішньої та інформаційної політики

відділу організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету

Вільнянської міської ради Вікторія Верещага