Комісія захищає права та інтереси дітей

Дата: 04.02.2022 14:51

4 лютого 2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Вільнянської міської ради, під керівництвом Світлани Шраменко, секретаря Вільнянської міської ради.

У засіданні брали участь начальник служби у справах дітей, представники відділів та комунальних закладів освіти виконавчого комітету Вільнянської міської ради. На засіданні комісії розглядались питання:  про призначення опікуна над майном підопічної, про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей, про стан виконання батьківських обов’язків відносно малолітніх, про виконання обов’язків опікуна відносно підопічного, про надання дозволу на дарування будинку та квартири, право користування якими мають малолітні, розгляд звернень щодо сімей та інші.

У ході засідання було заслухано клопотання та заяви, що надійшли у поточному році. Члени  комісії,  брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.

За рішеннями комісії з питань захисту прав дитини, будуть підготовлені відповідні документи до суду.

Вікторія Верещага

(Відділ організаційної та кадрової роботи

виконавчого комітету Вільнянської міської ради)