Засідання 23 позачергової сесії

Дата: 16.02.2022 08:27

15 лютого відбулося засідання двадцять третьої (позачергової) сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання.

На розгляд депутатському корпусу було представлено 3 питання: про затвердження Програми «Територіальна оборона Вільнянської міської ради на 2022 рік», про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2021 № 5 «Про бюджет Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік» та про звернення депутатів Вільнянської міської ради до мешканців Вільнянської міської територіальної громади щодо суспільної консолідації перед обличчям зовнішньої загрози.

Всі питання розглянуті депутатами, за результатами чого прийняті відповідні рішення. Попередньо усі проєкти рішень були розглянуті на засіданні постійних депутатських комісій.

Засідання двадцять третьої сесії міської ради пройшло у діловому та конструктивному руслі.

Вікторія Верещага

(Відділ організаційної та кадрової роботи

виконавчого комітету Вільнянської міської ради)