Пам'ять про Анатолія Шумило!
Сьогодні ми вшановуємо пам'ять про Шумило Анатолія Івановича, який захищав незалежність України. 17 лютого 2015 року його не стало.
Анатолій Шумило, солдат, народився 2 квітня 1977 року у с. Новомихайлівському Вільнянського району Запорізької області в багатодітній родині. У 1995–1996 роках проходив військову службу у Збройних Силах України. Проживав у с. Новомихайлівське Вільнянського району. Із жовтня 1996 і до часу мобілізації працював слюсарем, трактористом-машиністом екскаватора у КП «Водоканал» м. Вільнянська.
Указом Президента України від 15.05.2015 року № 270/2015 за особливу мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі А. І. Шумило нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).