З Днем народження Дяченко Інну Іванівну

Дата: 21.02.2022 08:57

Сьогодні, 21 лютого святкує свій День народження  начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Дяченко Інна Іванівна!

З ювілеєм, шановна Інно Іванівно!

Сердечно вітаємо Вас і бажаємо, щоб кожен Ваш день був схожий на радісне свято! Хай Ваша душа буде завжди молодою та завзятою! Хай буде щасливе і вірне родинне життя, а чудові сини - люблять і обожнюють свою матусю! Успіхів у праці, затишку в оселі і повного достатку! Бажаємо усім серцем відчувати любов близьких та красу навколишнього світу, усією душею прагнути до своїх бажань та мрій. Хай настрій постійно буде веселим, хай життя плине щасливою та довгою рікою. Бажаємо бути щасливою, коханою, життєрадісною. Хай мрії здійснюються, хай кожен день дарує щирі посмішки, улюблені квіти, яскраві барви натхнення та приємні зустрічі з близькими та колегами. Бажаємо здоров’я та добрих сподівань для щирого жіночого серця.

З найщирішими побажаннями,

міський голова Наталя Мусієнко та

колектив Вільнянської міської ради, депутатський корпус