ПІЗНАВАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЗАХІД У БІБЛІОТЕЦІ «РІДНА МОВА ВСЕСВІТУ ОСНОВА»

Дата: 23.02.2022 11:09

Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.

Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу.

22 лютого в залі Вільнянської бібліотеки для дітей бібліотекарі організували пізнавально-розважальний захід «Рідна мова Всесвіту основа». Участь у ньому взяли юні шанувальники рідного слова школярі 6-Б класу гімназії Світоч.

Діти продемонстрували свої знання з мовознавства, пригадали прислів’я, приказки, позмагалися у вимовлянні скоромовок, відгадали ребуси та пройшли мовно-літературний лабіринт.

Також, у бібліотеці оформили святкову книжкову виставку «Мова – це віконця, через які людина бачить світ…» представлену розмаїттям мовознавчих видань, підбірками творів, віршів про красу і велич рідної мови.