КОМІСІЇ ПРАЦЮЮТЬ

Дата: 23.02.2022 16:38

24 лютого відбудеться 24 сесія Вільнянської міської ради восьмого скликання. На тому тижні пройшли засідання постійних профільних комісій Вільнянської міської ради, якими були розглянуті всі питання, які попередньо включені до порядку денного.

Депутати розглянули підготовлені до сесії документи, внесли свої пропозиції та зауваження до даних питань. З основних питань, що будуть розглянуті такі:  про звіт директора КП «Вільнянській міськкомунгосп Запорізької області» про господарсько - фінансову діяльність підприємства за 2021 рік, про звіти депутатів Вільнянської міської ради восьмого скликання за 2021 рік перед виборцями, про звіт міського голови про роботу виконавчих органів ради за 2021 рік, про затвердження Програми «Територіальна оборона Вільнянської міської ради 2022 рік” та інші.

Також на сесії буде розглянуто ряд питань по затвердженню технічної документації із землеустрою та фінансові звіти щодо виконання медичних програм.

Комісії пройшли у діловому та конструктивному порядку, розглянуті питання винесені на розгляд сесії.