ЩОДО ПІДОЗРІЛИХ ПРЕДМЕТІВ!

Дата: 01.03.2022 10:59

Шановні мешканці громади! Проводиться робота по знищенню підозрілих міток та світлових радіомаяків. Тому закликаємо й вас у разі виявлення таких предметів, знищувати їх.

Вони можуть бути на дорогах,  фасадах та покрівлях будинків, деревах, стовпах чи будь – де,  обов’язково ліквідуйте  їх! Засипайте їх землею або заліплюйте брудом. І пам’ятайте -  звичайне зафарбування не допоможе!  По можливості перевіряйте дахи будівель, майданчик перед виходом на дах будь ласка засипайте мукою або крохмалем,  щоб було помітно відбитки слідів.

Якщо ви побачите світлові чи радіомаяки, то вимикайте їх ! Але не чіпайте їх руками, а розбивайте камінням або цеглою. Не беріть у руки підозрілі предмети.

Разом ми сила! Нас не здолати! Єднаймось, українці!

За інформацією житлово-комунального відділу