РОБОТА ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ!

Дата: 01.03.2022 16:38

У закладах освіти громади об’явлені канікули з 28 лютого на 2 тижні. Але вчителі відсилають через інформаційні джерела додаткові завдання, заспокійливі відео, аудіоказки, які можна прослуховувати у сховищі, нагадують правила поводження під час надзвичайної ситуації, перебування у сховищі, алгоритм дій дітей. У дитячих садочках створені чергові групи для дітей, яких батьки працюють на важливих об’єктах. У вайбері створена група психологічної підтримки, де задіяні всі психологи школи для дітей.

Також всі школи задіяні у волонтерстві, збирають, пакують, відправляють гуманітарну допомогу, пересилають кошти на підтримку Збройних Сил України.

Шановні батьки, бережіть себе і своїх дітей! І якби тривожно вам зараз не було, пам’ятайте, сьогодні в Україну прийшла весна, а весна - це час для Перемоги, наша сила - в єдності!

Вікторія Верещага (відділ організаційної та кадрової роботи)