Допомогаємо разом!

Дата: 02.03.2022 15:43

Добро та милосердя врятує Україну! "Не питай, що Україна зробила для тебе, а спитай, що ти зробив для України" - такий принцип волонтерів громади!

Шановні мешканці нашої громади!

Наші захисники потребують нашої з вами підтримки!!! Вільнянська міська рада, волонтери громади разом з освітянами продовжують збирати гуманітарну допомогу! Прохання принести речі для хлопців у гімназію "Світоч" Вільнянської міської ради!

Хлопці ще потребують: лопати, пилки, молотки, продукти харчування, одноразивий посуд та інше. На вулиці дощ, ми в теплі, а наші захисники кожної секунди на передовій захищають нас, вони потребують нашої з Вами підтримки! ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ВОЛОНТЕРСТВА ТА ПІДТРИМАЙТЕ ОДЯГОМ, ПРОДУКТАМИ ХАРЧУВАННЯ НАШИХ ХЛОПЦІВ!!!!