Вільнянська міська територіальна громада
Запорізька область

ЦІНИ НА ПРОДУКТИ

Дата: 02.03.2022 16:47
Кількість переглядів: 319

 

        У Вільнянську спокійно, але мешканців хвилюють ціни на продукти та наявність їх у магазинах. Хліб, вода, мука, крупи, сіль, сірники - у всіх магазинах міста їх достатньо.

     Магазини міста забезпечені речами першої необхідності. Речі купують та передають захисникам на передову. Хліб доставляють нам з Дніпропетровська та з пекарні міста Вільнянська. Всі підприємці попереджені про незаконність підвищення цін у військовий  час.

  Але якщо ви виявили неправомірне підвищення цін, повідомте Держпродспоживслужбу або її територіальні органи. Зробити це можна:

за допомогою електронної пошти info@dpss.gov.ua;

за телефонами (050) 230 04 28, +380 (96) 000 98 23;

через чат-бот, який працює в месенджері Телеграм.

Також ви можете звертатись до територіальних органів Держпродспоживслужби, контакти яких можна знайти на сайті dpss.gov.ua.

У зверненні необхідно чітко зазначити найменування та адресу магазину й назву населеного пункту.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних