ЦІНИ НА ПРОДУКТИ

Дата: 02.03.2022 16:47

У Вільнянську спокійно, але мешканців хвилюють ціни на продукти та наявність їх у магазинах. Хліб, вода, мука, крупи, сіль, сірники - у всіх магазинах міста їх достатньо.

Магазини міста забезпечені речами першої необхідності. Речі купують та передають захисникам на передову. Хліб доставляють нам з Дніпропетровська та з пекарні міста Вільнянська. Всі підприємці попереджені про незаконність підвищення цін у військовий  час.

Але якщо ви виявили неправомірне підвищення цін, повідомте Держпродспоживслужбу або її територіальні органи. Зробити це можна:

за допомогою електронної пошти info@dpss.gov.ua;

за телефонами (050) 230 04 28, +380 (96) 000 98 23;

через чат-бот, який працює в месенджері Телеграм.

Також ви можете звертатись до територіальних органів Держпродспоживслужби, контакти яких можна знайти на сайті dpss.gov.ua.

У зверненні необхідно чітко зазначити найменування та адресу магазину й назву населеного пункту.