СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ 3.03.2022 СТАНОМ НА 6:00 - ЗСУ

Дата: 03.03.2022 10:55

Триває восьма доба героі?чного протистояння підрозділів, які підпорядковані Командуванню угруповання віи?ськ “Південь” та Украі?нського народу росіи?ському вторгненню.

Агресор закріпився на південніи? околиці Василівки та здіи?снив артилеріи?ські обстріли позиціи? наших підрозділів, що обороняються, але, зазнавши опору від украі?нських підрозділів, відступив.

Протягом ночі для ведення повітряноі? розвідки противник застосовував БПЛА типу “Кажан” та “Орлан”.

Підрозділи, підпорядковані Командуванню угруповання віи?ськ “Південь”, продовжують боронити рубежі та блокувати сили окупантів на різних напрямках.

Після перегрупування та введення частини оперативних резервів, противник ймовірно має наступати на напрямках міст Мелітополь, Запоріжжя, Бердянськ та Маріуполь.

Рух колон противника відмічається на напрямках Андріі?вка, Кінські Роздори, Токмак, Василівка, Оріхів, Орлянске, Бердянськ.

За інформацією голови ОДА