РАЗОМ МИ СИЛА!

Дата: 03.03.2022 11:05

Любимівський старостинський округ Вільнянської міської територіальної громади активно підтримує наших захисників. Мешканки сіл Любимівка, Грізне, Скелювате, Петрівське, Вільнянка щодня готують гарячі обіди (борщі, супи, котлети, пиріжки, сирники, домашні ковбаси та інше ), печуть хліб.

Селяни віддають останнє, аби наблизити мир на нашу українську землю. Щодня з території округу направляється гуманітарна допомога кілька разів.  Наші чоловіки також підтримують загони територіальної оборони - підвозять теплі речі, ковдри, матраси,  продукти харчування, самостійно виготовляють "їжаків", коктейлі "молотова" і т.д.! Я не буду називати імен та прізвищ, щоб нікого не пропустити чи забути! Величезна вдячність всім, хто допомогав і буде допомагати до кінця війни, до Перемоги!  Україна переможе!

Староста Любимівського старостинського округу

Ірина Коваленко