Звернення міського голови до мешканців Вільнянської міської територіальної громади

Дата: 11.03.2022 11:27

Шановна громадо!

Розпочався третій тиждень війни. Військові та мешканці нашого краю продовжують тримати оборону на кордонах України. Місто патрулюється та охороняється!

Щодо освіти, з 14 березня, на час дії воєнного стану, ми тимчасово призупиняємо у громаді освітній процес.

З питання соціальних виплат, уряд прийняв рішення про те, що у період воєнного часу вам не потрібно особисто звертатися за цими виплатами. Тому не ходіть до управлінь соцзахисту. Ви все отримаєте вчасно у визначені законодавством терміни, без звернень.

У Вільнянській міській територіальній громаді  все спокійно і, на щастя, вже кілька днів не лунала тривога. Але будьте обережні. Не виходьте без потреби на вулиці, не виїжджайте на дороги, реагуйте на сигнали сповіщення. Бережіть себе, разом ми сила! Єднаймося!

Наталя Мусієнко