Вільнянська міська територіальна громада
Запорізька область

ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПІДВАЛІВ!

Дата: 15.03.2022 14:09
Кількість переглядів: 639

Фото без опису

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БАГАТОПОВЕРХОВИХ БУДИНКІВ!!!!

У зв’язку із ситуацією, що склалася, а саме, введенням воєнного стану, Комунальним підприємством «Вільнянський міськкомунгосп Запорізької області» були відчинені двері в підвали усіх багатоповерхових будинків для укриття мешканців.

Велике прохання до всіх жителів багатоповерхівок –

ЗАКРИВАТИ ДВЕРІ У ПІДВАЛИ ПІСЛЯ ЇХ ВИКОРИСТАННЯ.

Зараз морози. Внутрішньо будинкові мережі водопостачання, водовідведення та теплопостачання, які знаходяться в підвальних приміщеннях, перемерзають, а це призводить до аварійних ситуацій, а саме, відсутності води і тепла в квартирах.

Будь ласка, слідкуйте за станом підвалів та за комунікаціями, які в них знаходяться.

Це Ваше спільне майно, за яке Ви, як співвласники будинку, несете відповідальність.

Бережіть себе.

Слава Україні!!!

 

З повагою,

КП «Вільнянський міськкомунгосп Запорізької області»


« повернутися

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних