ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Дата: 21.03.2022 10:35

Доброго мирного ранку, громадо! Сьогодні 26 день війни..... Дякуючи Збройним Силам України, бійцям Національної гвардії і територіальної оборони, співробітникам поліції, ніч пройшла тихо та спокійно. Ситуація на території нашої громади контрольована. Сьогодні працюють вже магазини, аптеки, медичні заклади та інші установи. Завдяки злагодженій роботі комунальників, у нашій громаді не тільки безпечно, а ще й затишно. У наших домівках є світло, тепло, гаряча вода. Вивозиться сміття. До речі, саме комунальники роблять вагомий внесок в укріплення міста. Ще раз вам дякуємо!

На сьогодні бажаємо всім спокійного дня та мирної ночі. Разом ми сила! Разом до Перемоги! Вільнянська міська територіальна громада - це Україна! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Вільнянська міська територіальна громада