ПІДТРИМКА ДІТЕЙ!

Дата: 21.03.2022 16:59

24 лютого 2022 року, в Україні введено воєнний стан, тому було призупинено навчання. Але це не означає, що діти сидять та зовсім не займаються. Як, приклад керівник гуртка “БЕМС” Центру дитячо-юнацького розвитку та дозвілля Вільнянської міської ради Світлана Демиденко, яка кожного дня виходить в ефір до своїх вихованців з різними тематичними заняттями: державні та народні символи України, українські казки та інше.

Народний художній колектив театр-студія БЕМС Вільнянської міської ради приєднався до Всеукраїнського мистецького марафону "Віримо у перемогу!" за підтримки Міжнародної асоціації позашкільної освіти та Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.

Відеоролики "На підтримку ЗСУ" та "Про що мріють діти війни?" розміщені у групі "Мистецький марафон UKRAINE"

Педагоги ЦДЮРД Вільнянської міської ради Егор Пилипенко та Вікторія Кривогуз записують відеоказки для діточок на ніч та проводять конкурс малюнків до них.

Керівник гуртка "Мистецтво нашого народу", музики Оксана Орлова пропонує дітям виготовляти аплікації, співати вивчених пісень разом в онлайні.

Керівник гуртка "Веселкова палітра" Ірина Кузьменко пропонує відображати добро, любов, дружбу на папері.

Вихованці БЕМСу беруть участь у благодійному маніфесті " Мамо, я бачу війну". Тим самим, діти теж вносять свій вклад у перемогу!

ПІДТРИМУЙТЕ ДІТЕЙ РАЗОМ З ПОЗАШКІЛЛЯМ, АДЖЕ ВОНИ ДУЖЕ ВРАЗЛИВІ У ЦЕЙ ПЕРІОД Й ПОТРЕБУЮТЬ ВАШОЇ УВАГИ! ТРИМАЙМОСЯ! АДЖЕ РАЗОМ - МИ СИЛА! ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ!

Вільнянська міська територіальна громада