Вітання міського голови з Днем Національної гвардії України

Дата: 26.03.2022 08:00

Шановні Нацгвардійці! Бойові солдати та офіцери!

26 березня наша Держава відзначає національне свято – День Національної гвардії України! У цей непростий для країни та громади час, щиро вітаю усіх військовослужбовців, добровольців і патріотів, які у лавах Національної гвардії України стали на захист нашого народу, цілісності і суверенітету нашої держави.

У наш воєнний час Національна гвардія показала, що «дух гвардійця» не можна знищити, не можна забути. Саме бійці Національної гвардії та добровольчих батальйонів у її складі одними з перших ступили у бій проти російського агресора. Завдяки мужності та жертовності гвардійців, від рядового і до полковника і генерала, вдається зупинити агресора.

Ви гідно витримуєте всі випробування, проходите крізь пекло війни й цим самим здобуваєте довіру та повагу всього українського народу та визнання світу. Ми високо цінуємо внесок воїнів-гвардійців у зміцнення національної безпеки України, захист та охорону життя, прав, свобод і законних інтересів громадян.

Щиро бажаю всім воїнам Національної гвардії міцного здоров’я, здобути перемогу та швидко повернутися до своїх близьких та рідних! МИРА ВСІМ НАМ!

Нехай оберігає вас Господь та Діва Марія!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

міський голова

Наталя Мусієнко