Стан справ у Вільнянській міській територіальній громаді

Дата: 02.05.2022 15:27

Доброго ранку, шановні мешканці громади!

На дворі 2 травня, якого ми не помітили, бо в нас ще 24 лютого - день початку війни. Хлопці виборюють нам перемогу, а ми в тилу кожного дня, робимо безліч корисних справ: волонтери, які збирають та відправляють гуманітарну допомогу, обіди, які щодня кухарі готують для наших хлопців, шиють одяг, плетуть сітки - і все це тільки частина тих добрих справ громади. Ми згуртовані, відповідальні, непереможні. Всі комунальні установи та підприємства Вільнянської міської територіальної громади працюють в звичайному режимі.

Нагадуємо, якщо хтось з мешканців громади бажає виїхати за кордон, за допомогою фонду «Крило допомоги», здійснюється евакуаційний рейс до Литви (безкоштовна евакуація жінок з дітьми та родичів, які мають право на виїзд з України). Звертайтесь за телефонами 4-16-16 або +380954218433. Виїздні групи формуються 2 рази на тиждень.

Впевнені, що Перемога буде за нами, за Україною, бо Вільнянськ - це Україна! Крокуємо разом до Перемоги!

Ми працюємо, ми всі на місцях, телефон гарячої лінії з проблемних питань: +380665206618.

З повагою, Вільнянська міська територіальна громада