Змінено час комендантської години!

Дата: 06.05.2022 10:49

У Вільнянській міській територіальній громаді буде довга комендантська година. За рішенням голови Запорізької ОДА Олександра Старуха вона триватиме з 19:00 8 травня до 5:00 10 травня.

Дотримання комендантської години контролюватимуть правоохоронці, військовослужбовці та бійці підрозділів територіальної оборони.

Залишайтесь у цей період вдома. Під час комендантської години можна виходити лише до сховищ у випадку оголошення тривоги.

У разі необхідності вигулу домашніх тварин робіть це поряд з власним будинком та маючи при собі документи. Час прогулянки потрібно максимально скоротити.

Дотримуйтесь комендантської години! У разі появи на вулиці у невстановлений час вас можуть прийняти за диверсанта. Не заважайте працювати тим, хто забезпечує безпеку на вулицях у воєнний час.

Не забувайте дотримуватися світломаскування з настанням темної доби, а не комендантської години задля вашої ж безпеки!

ДЛЯ НАС ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ'Я ЛЮДЕЙ Є НАЙВАЖЛИВІШИМ ЗАВДАННЯМ! ТОМУ УНИКАЙТЕ СКУПЧЕННЯ ЛЮДЕЙ, ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ ТА ЗАХОДІВ БЕЗПЕКИ ПРИ ВИЯВЛЕННІ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ, НАДХОДЖЕННІ СИГНАЛУ " ПОВІТРЯНА ТРИВОГА". БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

ВІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА