Щодо обстановки в громаді

Дата: 10.05.2022 16:24

Шановні, мешканці громади!

Третій місяць весни ми впевненно крокуємо до Перемоги. Всі установи працюють в штатному режимі. Всі працівники міської ради знаходяться на своїх робочих містах та виконують свої функціональні обов'язки з 8-00 до 17-00 год.

Кожного дня мешканці громади отримують безкоштовнй хліб - дві тисячі булок.  У приміщенні Вільнянської міської ради переселенці та найбільш вразливі категорії населення отримують гуманітарну допомогу. Прохання до тих, хто вже отримав раніше допомогу,  повторно не приходити.

Якщо в когось виникли питання чи потрібна допомога, будь ласка звертайтеся до Вільнянської міської ради за телефоном 0505650318. Ми обов'язково вам допоможемо. Всім бажаємо мирного гарного весняного дня!

З повагою, Вільнянська міська рада