Допомога партнерів

Дата: 12.05.2022 15:25

Вільнянська міська рада дуже вдячна Естонській раді у справах біженців (Eesti Pagulasabi) та особисто директору Ееро Янсону (Eero Janson) за ту значну підтримку, яку Естонія нам надає! Вільнянська громада отримала 100 спальних мішків, які надали Міжнародний Комітет Порятунку (International Rescue Committee) через партнерів – Естонську раду у справах біженців та Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє». Поруч з Вільнянськом відбуваються бойові дії, тому така допомога для нас є надзвичайно важливою!

Ееро Янсон особисто завітав до нашого Вільнянська разом з партнерською організацією – Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє». З початку війни – це наші надійні партнери, які допомогають у скрутні часи. Завдяки цій співпраці з початку березня ми надали багатоцільову матеріальну допомогу 58 внутрішньо переміщеним родинам, які прибули до нашої громади, на суму 290 000 грн. Ці кошти буди зібрані Естонською радою у справах біженців, як благодійна допомога від звичайних естонців, які підтримують нашу країну.