Привітання міського голови Наталі Мусієнко з Міжнародним днем сім'ї!

Дата: 15.05.2022 08:00

Шановні земляки!

Прийміть найщиріші вітання з

Міжнародним днем сім’ї - 15 травня!

Сім’я – це життєдайний осередок, що плекає найвищу цінність людства – дітей, цвіт нації, майбутнє народу. Сім’я є невичерпним джерелом любові та тепла, міцним підґрунтям, на якому будується

будь-яке цивілізоване суспільство.

Родина є найпершим ціннісним орієнтиром та головним дороговказом на нашому життєвому шляху. Вона формує особистість, змалечку знайомить із поняттями добра і зла, вчить довіряти, розуміти і прощати.

У всі часи повага і любов до батьків, подружня вірність були основою моралі українського народу, носієм культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності й розвитку держави та благополуччя кожного українця. Ця одвічна істина й надалі має бути основою родинного виховання, могутнім чинником зміцнення духовності нації.

Щиро бажаю кожній родині мирного неба над головою, щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Нехай для кожного з вас родина буде самою надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть. Нехай наші захисники повернуться живими, а молитва матері та батька збереже під час захисту Батьківщини!

Зі святом Вас!

З повагою, Вільнянський міський голова