Вшанування пам’яті

Дата: 17.05.2022 14:38

18 травня 2022 року біля будівлі Вільнянського центру культури та дозвілля відбудеться вшанування пам’яті загиблого земляка - Дрожденка Дмитра Андрійовича, 13.07.1993 року народження.

Дмитро закінчив 9 класів загальноосвітньої школи № 3 Вільнянської міської ради. У 2014 року пішов служити у Збройні Сили України в 55 окрему артилерійську бригаду "Запорізька Січ" Збройних Сил України. Загинув Герой на День Перемоги 9 травня 2022 року під Мар’їнкою Донецької області. Під час виконання бойового завдання в зоні проведення бойових дій по захисту незалежності та суверенітету України, загинув під обстрілами, йому було всього 28 років.

Шановні мешканці громади, об 11:00 18 травня відбудеться прощання с Героєм, просимо провести Дмитра в останню путь. Герої не вмирають!

З повагою, Вільнянська міська територіальна громада