ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ НАТАЛІ МУСІЄНКО З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Дата: 19.05.2022 09:54

А я іду по світу в вишиванці

Встає над світом щире сонце вранці

І землю гріє променем ясним.

А я іду по світу в вишиванці.

Я – українець! І горджуся цим.

Шановні жителі та гості нашої громади!

Сьогодні, 19 травня, ми разом зі всією Україною відзначаємо День вишиванки! Це особливий день саме тому, що в кожній області, в кожному місті і містечку українці об’єднанні! Нас поєднало велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

Щиро вітаю вас зі святом національної єдності - Днем Вишиванки, одного з найяскравіших національних символів України! Символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

Нехай це свято у воєнний час об'єднає українців по всьому світу! Тішить бачити людей, а особливо дітей у вишиванках у нашій громаді сьогодні та завжди. Вишитий одяг підтверджує, що Вільнянська міська територіальна громада – громада України, мешканці якої знають, шанують та поважають національну культуру та традиції.

На передовій, вишита мамою сорочка, оберігає захисників, наділяє силою рідної землі. Вишиванка - це молитва без слів, завдяки якій можемо зцілюватися, ставати кращими, сильнішими і втілювати в життя свої мрії.

Діти - це серце нашої громади, погляньте, які вони щасливі, погляньте, які вони справжні українці та україночки на світлинах! Адже, діти- це продовження не тільки нас самих, нашого роду, а й нашої Держави. І як би там не було, що б ми не робили, ми прагнемо одного – зробити світ кращим для них. І наші воїни, захищаючи сьогодні Україну, всі як один кажуть – я прийшов сюди, щоб захистити своїх дітей, бо діти - наше майбутнє!!!

Міцного здоров'я, мирного неба над головою, добра та злагоди! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ, УКРАЇНЦІ!

З повагою, міський голова

Наталя Мусієнко!

На світлинах діти театр-студії БЕМС Центру дитячо-юнацького розвитку та дозвілля Вільнянської міської ради