РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Дата: 25.05.2022 16:48

Вільнянська міська рада працює у повному складі з 8:00 до 17:00, вирішує питання по напрямкам: торгівлі, роботи банків, аптек, пошти, відділу соціального захисту, пенсійного фонду, освітлення, позначок на дахах та дорогах, гуманітарної допомоги.

Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко контролює ситуацію у місті, всі питання вирішуються оперативно, задіяні всі працівники у чергуванні на сигнали “тривога” та роботі по напрямкам. Близько 800 жителів громади отримали інформаційну допомогу правового, психологічного та іншого характеру, звернувшись на нашу телефонну лінію.

Запорізька область під контролем наших захисників. Будьте пильні та слідкуйте за новинами на сайті Вільнянської міської ради, на сторінці у фейсбук Вільнянська міська рада, у достовірних джерелах інформації. Бережіть себе та своїх рідних! Впевнено крокуємо до Перемоги!

З повагою, Вільнянська міська територіальна громада