ПРОДОВЖУЄМО ДОПОМАГАТИ

Дата: 30.05.2022 15:18

Вільнянська міська територіальна громада продовжує підтримувати мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій України.

27 травня 2022 року біля будинку Вільнянської міської ради, громадська організація “Белуга” та Вільнянська міська територіальна громада видали 1000 продуктових наборів для населення громади.

Міжнародна гуманітарна допомога “Белуга” організувала цю допомогу для таких категорій :

- внутрішньо переміщені особи (переселенці);

- інваліди;

- багатодітні родини.

Для отримання продуктової благодійної допомоги потрібно було при собі мати оригінали документів: паспорт громадянина України, довідку внутрішньо переміщеної особи, свідоцтво про інвалідність, посвідчення батьків багатодітної сім’ї (довідка). Один продуктовий набір розраховано на одну родину. Благодійну допомогу організовано за підтримки Олександра Белуги та Андрія Баєва. Велика вдячність організації та її засновникам за підтримку мешканців громади та переселенців.

Велика подяка територіальній обороні громади за організацію роздачі допомоги та безпеку населення .