Роби як я

Дата: 30.05.2022 16:43

З 31 січня до 18 лютого 2022 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості «Грані» Запорізької обласної ради було проведено обласний творчий онлайн-конкурс «Роби як я» в трьох номінаціях: образотворче мистецтво, вироби з пластиліну та вироби з еко-матеріалів.

Всі конкурсні роботи було розміщено на сторінці організатора конкурсу у соціальній мережі Facebook. Переможці визначались за найбільшою кількістю набраних вподобань та за рішенням журі.

Вільнянську міську територіальну громаду на конкурсі представив комунальний заклад «Центр дитячо-юнацького розвитку та дозвілля імені В.Гнаровської» Вільнянської міської ради (директор Савченко О.М.).

Найбільшу кількість вподобань набрала робота «Людина павук» (І місце)  в номінації вироби з еко-матеріалів (керівник Москаленко С.М.).

Три ІІ місця та одне ІІІ місце у номінації образотворче мистецтво здобули роботи «Захисниці України», «Моя мама», «Пес Вася» та «Білка і Стрілка в космосі» (керівник Кузьменко І.О.).

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо подальших успіхів!!!