УВАГА: КОНКУРС ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 31.05.2022 16:12

Відповідно до Закону України "Про житлово-комунальні послуги",  Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року  № 631, Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 року

№ 1173,  та на виконання рішення дев’ятнадцятої сесії  Вільнянської міської ради 6 скликання від 05.01.2012 року № 5 «Про організацію  проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг» ( зі змінами), рішення № 112 від 31.05.2022 року «Про  затвердження переліку  послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах» виконавчого комітету Вільнянської міської ради, оголошується конкурс на визначення виконавців житлово-комунальних послуг на території Вільнянської міської територіальної громади.

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Вільнянської міської ради, 70002, Запорізька область м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 4.

1. Підстава для проведення конкурсу, перелік послуг:

Рішення виконавчого комітету Вільнянської міської ради від  31.05.2022  № 112

1. . Вивезення  твердих побутових відходів на території м. Вільнянська

1. Прізвище, посада та номери телефонів, уповноважених здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:  Гапанюк Дмитро Володимирович – начальник юридичного відділу виконавчого комітету Вільнянської міської ради, тел. 06143 4 16 16.

1. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу, зокрема щодо наявності:

-   наявність матеріально-технічної  бази;

-   вартість надання послуг;

-   досвід  роботи   з   надання послуг  з  вивезення побутових відходів;

-   наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;

1. Критерії відповідності учасника встановленим кваліфікаційним вимогам:
  • наявність матеріально-технічної бази;
  • підтвердження  досвіду роботи з надання послуг;
  • наявність працівників відповідної кваліфікації, їх освітній рівень та професійний досвід  в галузі надання житлово-комунальних послуг, наявність посвідчень, сертифікатів та ліцензій для працівників основних професій;
  • відповідність якості наданих послуг з діючими стандартами, нормативами, нормами та правилами, можливість забезпечення виконання робіт та послуг у повному об'ємі;

1. Перелік документів, копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним  вимогам:
    • Свідоцтво про державну реєстрацію (перереєстрацію) – нотаріально завірена копія;

Довідка про включення до єдиного державного реєстру підприємств та організацій України – нотаріально завірена копія;

• Статут учасника конкурсу – нотаріально завірена копія;
    • Фінансовий  звіт суб’єкта господарювання   за попередній рік – копії, завірені печаткою учасників;
    • Бухгалтерські довідки із зазначенням балансової вартості власного автотранспорту для надання житлово-комунальних послуг;
    • Штатний розклад учасників конкурсу, завірений печаткою учасника;
    • Копії посвідчення, сертифікати та ліцензії для працівників основних професій (для кожного працівника основної професії), завірені печаткою учасника;
    • Дозволи та ліцензії, передбачені чинним законодавством - нотаріально завірені копії;
    • Бізнес - план учасника конкурсу;
    • Довідку про досвід роботи учасника конкурсу з надання певних послуг;
    • Розрахунок ціни/тарифу на надання послуг чи посилання  на нормативно-правовий акт, відповідно до якого вони розраховуються.

1. Вимоги до конкурсних пропозицій:  конкурсна  пропозиція подається разом із заявкою  на участь в конкурсі особисто або надсилається поштою (рекомендованим листом) конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

1. Критерії оцінки конкурсних пропозицій:
    • Наявність позитивного досвіду роботи з надання житлово-комунальних послуг відповідно   до вимог стандартів, нормативів, норм та правил;
    • Вартість послуг, підвищення якості послуг та зниження їх вартості;
    • Рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічним обладнанням;
      • Кількість працівників відповідної кваліфікації (з урахуванням пропозицій щодо залучення співвиконавців);
  • Фінансова спроможність учасника конкурсу;
    • Наявність інвестиційних проектів, виконання бізнес – планів.
  1. До участі в конкурсі не допускаються учасники, які:
  • ліквідуються;
  • визнані банкрутами;
  • установчі документи яких визнані недійсними в судовому порядку;
  • не мають відповідної ліцензії, якщо діяльність згідно законодавства має бути ліцензована;
  • мають поточну заборгованість по заробітній платі та заборгованість минулих періодів.

1. Способи, місце та кінцевий строк подання  конкурсних пропозицій: конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою до виконавчого комітету Вільнянської міської ради 70002, Запорізька область м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 4 до 12-00 годин 30.06.2022.

1. Місце, день та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями: розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями проводиться     30.06.2022     року о   16-00       год. за адресою: м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 4, в кабінеті міського голови.

Конкурсна комісія Вільнянської міської ради