На благо громади у важкий час

Дата: 10.06.2022 14:46

ДОБРОГО ЛІТНЬОГО РАНКУ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Закінчився ще один робочий тиждень. Розпочалася сто сьома доба героїчного протистояння Української нації російському. Вільнянська міська рада працювала в штатному режимі з 8:00 до 17:00. Працівники міської ради допомагали в отриманні вантажів гуманітарної допомоги, розгрузці, фасуванні й навіть доставці до помешкань літніх громадян.

Гуманітарний штаб продовжує свою роботу, видає у КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” гуманітарну допомогу для 1000 сімей, де є військовослужбовці, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які мешкають в прийомних та опікунських сім’ях, одинокі люди (облікові КУ “Територіальний центр соціального обслуговування”) .

618 переселенців отримують допомогу кожні 14 днів у Вільнянській міській раді у гуманітарному штабі на 1 поверсі. Ми працюємо для вас, громадо, й піклуємося про кожного мешканця! Це наш основний пріорітет!

З повагою, Вільнянська міська рада