Зустріч на перспективу

Дата: 20.06.2022 16:24

Представники зі Всесвітньої продовольчої програми ООН (World Food Programme) приїхали на зустріч до Вільнянської міської територіальної громади. Їх мета - дізнатися потреби громади й чи є роздача хліба вагомою потребою жителів громади.

Хлібобулочну продукцію роздавали місяць назад по 2 тисячі булок хлібу щодня, потім була невелика перерва й вже знову з минулого тижня поновлено роздачу хліба у громаді. Головний продукт столу роздають і малозабезпеченим людям, і пенсіонерам, домогосподаркам з дітьми, людям з інвалідністю, багатодітним сім’ям та іншим уразливим категоріям населення.

Всесвітня продовольча програма (World Food Programme) – це організація ООН, яка надає продовольчу допомогу у вигляді грошових переказів, ваучерів або продуктів харчування внутрішньо переміщеним особам та уразливим категоріям українців.