Підсумки участі в обласному етапі Всеукраїнської виставки - конкурсу науково-технічної учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Дата: 22.06.2022 16:16

Дипломом ІІІ ступеня відзначена робота «Військовий корабель» учня Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Вільнянської міської ради (директор Шпунер І.П., керівник Москаленко С.М.), представлена на обласному етапі Всеукраїнської виставки - конкурсу науково-технічної учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», організованому комунальним закладом «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості «Грані» Запорізької обласної ради вподовж квітня-травня 2022 року.

З понад 200 робіт, представлених на виставці – конкурсу,  журі відзначило творчу роботу талановитого учасника нашої громади за високий рівень та відповідність технічним умовам.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!!!