Привітання міського голови Наталі Мусієнко з Днем Національної поліції України!

Дата: 04.07.2022 14:48

Шановні правоохоронці!

Прийміть щирі вітання з професійним святом. Служба у лавах поліції ніколи не була легкою справою, особливо зараз, коли йде війна в нашій країні. Забезпечувати порядок на території, ефективно взаємодіяти з іншими військовими підрозділами, і разом з тим повертати довіру населення до правоохоронної системи – це складні задачі, які ви кожного дня виконуєте з гідністю.

Ви підтримуєте спокій та безпеку на вулицях громади, розкриваєте злочини та за можливості попереджуєте їх скоєння. Від імені усіх мешканців громади дякую вам за сумлінну службу! Нехай у ваших родинах завжди панує затишок та добробут, а повага та підвищення престижу професії поліцейського стануть для вас гідним результатом роботи! Бажаю вам міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо українського народу! Зі святом! Дякуємо за безпеку! МИРНОГО НЕБА, ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

З повагою,

міський голова Наталя Мусієнко