Підсумки участі у конкурсі

Дата: 05.07.2022 15:05

Формування національної ідентичності, патріотичне виховання, правова культура та правосвідомість з раннього віку – мета проведеного конкурсу дитячої творчості «Малеча про Конституцію» серед дітей дошкільного віку та їх батьків.

Три заклади дошкільної освіти Вільнянської міської теиторіальної громади представили на конкурс свої роботи,  і результат - два ІІ місця (Новогупалівський навчально-виховний комплекс Вільнянської міської ради та комунальний дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок №5 «Казочка» Вільнянської міської ради) і одне ІІІ місце (комунальний дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок №3 «Сонечко» Вільнянської міської ради).

Журі конкурсу відзначило відповідність тематиці конкурсу вихованців дошкільного закладу Новогупалівського навчально-виховного комплексу Вільнянської міської ради (директор Євлампєва Н.М., керівник Мягких О.І.), виразність роботи вихованців комунального дошкільного навчального закладу «Ясла-садок №5 «Казочка» Вільнянської міської ради (завідувач Сердюк О.І., керівники Гуріна А.О. та Марченко Я.О.) та індивідуальність творчого почерку вихованців комунального дошкільного навчального закладу «Ясла-садок №3 «Сонечко» Вільнянської міської ради (завідувач Болтаєва А.І., керівник Шпак М.С.).

Рішенням журі призери відзначені грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації. Пишаємося нашими маленькими патріотами!!!