Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 14.07.2022 10:22

14 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Вільнянської міської ради, на порядок денний якого було винесено 9 питань, зокрема: про виконання бюджету Вільнянської міської територіальної громади за 1 півріччя 2022 року; про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2021 №5 «Про бюджет Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік» (зі змінами та доповненнями); про Програму підтримки відділення поліції № 2 Запорізького  РУП ГУНП в Запорізькій області у сфері профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки на території Вільнянської міської територіальної громади Запорізького району Запорізької області на 2022 рік.

Членами виконавчого комітету також розглянуто ряд питань житлово-комунального напрямку, у тому числі: про хід виконання рішення виконавчого комітету від 13.05.2022 року № 93 «Про підготовку житлово-комунального господарства Вільнянської міської територіальної громади  до роботи в осінньо-зимовий період 2022–2023 років»; про внесення змін до Програми «Питна вода Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік», затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2021 № 1 (зі змінами); про раціональне використання водних ресурсів на території Вільнянської міської територіальної громади та інші.

Не залишились поза увагу й актуальні проблеми соціального характеру, тому присутніми розглянуто питання про внесення змін до Програми «Соціальний захист окремих категорій населення Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік», затвердженої рішенням Вільнянської міської ради від 25.11.2021 № 8, зі змінами та доповненнями, та про надання соціальної допомоги.

Засідання пройшло у діловому та конструктивному руслі.

Відділ організаційної та кадрової роботи

виконавчого комітету міської ради