16 липня – День бухгалтера

Дата: 16.07.2022 08:17

Щороку 16 липня в Україні відзначають День бухгалтера. Саме цього дня у 1999 році Верховна Рада ухвалила закон «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Напевно не існує більш уважної роботи, ніж та, де стільки цифр! Бухгалтер гармонійно зводить дебет і кредит, стежить за рахунками та витратами, передбачає неприємності. У цей липневий день бажаю вам точного розуму і безпомилкової роботи.

Бажаю, щоб ваша праця не здавалась одноманітною і нудною, щоб ви з легкістю впоралися з поставленими завданнями і досягали найвищих результатів. Нехай у вашому житті буде більше приводів для щирої радості і щастя, а робота завжди приносила задоволення.

Бажаю впевненості у собі та у своїх силах, маленької радості кожної миті та великого щастя кожного дня!

Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко