Вшанування пам’яті

Дата: 19.07.2022 12:47

20 липня 2022 року о 10:00 біля будівлі Вільнянського центру культури та дозвілля відбудеться вшанування пам’яті загиблого земляка – Смоли Олексія Олексійовича, 06.08.1983 року народження.

Олексій навчався у Вільнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2, після завершення якої проходив строкову військову службу в повітряно-десантних військах м.Болград Одеської області. Працював у ДУ «Софіївська ВК № 55».

З 19 квітня 2022 року Олексій став на захист Батьківщини. Пройшов двотижневу перепідготовку та направився до зони проведення бойових дій. Він був командиром бойової машини – командиром відділення механізованого батальйону в/ч 7014, сержантом.

Життя Олексія обірвалося 14 липня на Курахівському напрямку Донецької області під час танкового обстрілу.

Шановні мешканці громади, о 10:00 20 липня відбудеться прощання с Героєм, просимо провести Олексія в останню путь. Герої не вмирають!

Вільнянська міська територіальна громада