Вшанування пам’яті захисників, які віддали своє життя за незалежну Україну

Дата: 28.07.2022 10:39

З метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, 28 липня в Україні відзначається День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423.

Українська державність означає тисячолітню історію багатомільйонного народу, десятків поколінь зі своєю рідною мовою, звичаями, традиціями, культурою, своїм військом, церквою і зі своїми героями.

З нагоди Дня Української Державності керівництво Вільнянської міської ради вшанували пам’ять героїв, які віддали свої життя за незалежність та територіальну цілісність України.

Покладено квіти до могил Олександра Основи, Дмитра Фурдика, Володимира Капралова, Юрія Дмитрієва, Володимира Панкова, Дмитра Дрожденка, Миколи Стаськіва, Сергія Сагайдака, Івана Куракіна, Андрія Галича.

У липні Вільнянщина вшановує роковини загибелі своїх героїв:

27 липня – Олександра Основи;

31 липня – Юрія Дмитрієва.

Світла пам'ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться в наших серцях.