Вільнянська міська територіальна громада

Допомога ВПО від благодійного фонду “Єдність за майбутнє”

Дата: 10.08.2022 15:20

З перших днів війни Запорізький благодійний фонд "Єдність за майбутнє" на чолі з керівником Тамарою Огородовою, підтримує внутрішньо переміщених осіб Вільнянської міської територіальної громади соціально, психологічно та фінансово. 10 серпня 30 “бебі-боксів” організація передала для новонароджених у Вільнянську громаду.

Тамара Огородова особисто зазначила, що планується проєкт, метою якого є допомогти внутрішньо переміщеним особам за допомогою виїзду мобільної бригади, до якої входить соціолог, соціальний працівник та психолог. Бригада приїжджатиме раз у місяць до громади, де проживають переселенці, для допомоги у період війни.

Планується також допомога у вигляді 50 продуктових наборів та 50 наборів гігієни, а також сертифікати на суму 3400 грн., на які можна придбати одяг, шкільне приладдя, білизну, ковдри для внутрішньо переміщених осіб. Допомагаємо разом! Впевнено крокуємо до Перемоги!