Міжнародний день молоді

Дата: 11.08.2022 16:00

Завтра 12 серпня Міжнародний день молоді. Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Юність і молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Цей час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.

Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку країни. Зараз важкий час для нашої країни, молодь, діти позбавлені дитинства, літа, свят, культурних заходів. ТОМУ ЗАПРОШУЄМО ДІТЕЙ ТА ВСІХ БАЖАЮЧИХ ПРИЄДНАТИСЯ ЗАВТРА ДО ЗАХОДІВ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МОЛОДІ.

Інформація

про заходи (у т. ч. інформаційні), інші події, що заплановані до відзначення Дня молоді в Україні

1. Вітання з нагоди Дня молоді Вільнянського міського голови https://vilnyanska-gromada.gov.ua

12.08.2022 м. Вільнянськ

2. Розгорнута віртуальна книжкова виставка «Молодь читає українською» - 10.08.2022 м. Вільнянськ

комунальна установа «Вільнянська централізована бібліотечна система» Вільнянської міської ради Проданчук Інна Вікторівна, виконуюча обов’язки директора комунальної установи «Вільнянська централізована бібліотечна система» Вільнянської міської ради.

3. Онлайн вікторина «Молодь. Книга. Знання» 11.08.2022 м. Вільнянськ

4. Святковий захід для жителів громади «Молодь змінює світ» 12.08.2022

м. Вільнянськ комунальна установа «Вільнянський центр культури та дозвілля» Вільнянської міської ради Кагадей Ніна Павлівна, виконуюча обов’язки комунальної установи «Вільнянський центр культури та дозвілля» Вільнянської міської ради.

5. Онлайн-вікторина «Ми молоді, а значить сильні» 11.08.2022 м. Вільнянськ

виконуючий обов’язки комунальної установи «Вільнянський центр культури та дозвілля» Вільнянської міської ради.

6. Турнір з міні-футболу присвячений Дню молоді 12.08.2022

м. Вільнянськ Вільнянська міська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» Пілавський Ігор Анатолійович, директор Вільнянської міської дитячо-юнацької спортивної школи «Колос».