Привітання міського голови з Міжнародним днем молоді

Дата: 12.08.2022 09:37

Шановні мешканці громади! Українці!

Щиро вітаю усіх, хто молодий тілом та душею з Міжнародним днем молоді. Вітаю майбутнє Вільнянщини та України.

Я пишаюся тим, що сьогодні молодь громади – це патріоти України з активною громадською позицією. Справжні лідери громадської думки.

Сьогодні я переконана, що завдяки нашим дітям Україна відродиться. Україна розгорне свій потенціал і стане найкращим місцем для гідного, заможного і повного життя усіх українців. При цьому зберігаючи наші традицій та цінності.

Зі святом, наше майбутнє. Ви обов’язково досягнете успіху! Творчої енергії! Нових перемог на благо рідного міста і рідної України!

Все буде, громадо! Все буде Україна!

З щирими привітаннями,

міський голова