Юні жителі Вільнянської громади – переможці конкурсу патріотичної пісні

Дата: 12.08.2022 09:56

Впродовж лютого-березня 2022 року з метою пропаганди творів громадянського та національно-патріотичного звучання, що оспівують славетні подвиги українського народу, виховання у підростаючого покоління патріотичної свідомості, любові до рідного краю, його історичного минулого, вшанування полеглих за волю, єдність і незалежність України комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Україна – це Ми» в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина»

Журі конкурсу переглянуло понад 100 конкурсних номерів: вокальні ансамблі, солісти, дуети.

Серед них і три номери здобувачів освіти Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Вільняської міської ради (директор Шпунер І.П., керівник Кудлай І.М.).

Журі відзначило творчу індивідуальність, високий рівень володіння навичками вокального мистецтва представлених юними вокалістами номерів,  і як результат  - три ІІ місця.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!!!